HAKKIMIZDA


Dünden Bugüne Tekpar
Tekpar, 1984 yılında topraklama ve yıldırımdan korunma konularında üretim, satış, montaj ve mühendislik hizmetleri vermek üzere kurulmuştur.

Tekpar, bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarla kendini ispatlamış olup, paratoner ve topraklama konusunda uzman kadrosu ile TÜRKİYE ve TÜRK CUMHURİYETlerinde faaliyet göstermektedir.
Tekpar, yurt genelinde yaygın bayilik ağına sahiptir. Müşterilerimizi yıldırımdan korunmak ve topraklama konularında bilinçlendirmek teknik döküman ve bilgi desteği sağlar. Tekpar, verdiği bu hizmetle can ve mal güvenliğini sağlamakta önemli bir görevi gerçekleştirir.
Tekpar, Yıldırımdan korunma gibi çok önemli bir konuda kaliteden ödün vermeden kullandığı ve satışı yaptığı tüm ürünler için ısrarla onaylı standart ve kalite belgesi arar. Çoğu ürün kendi imalatı olup, kalite üzerinde tam bir kontrole sahiptir. Ürünlerin başlıca belgeleri TSE, TSEK, AISI 316 Paslanmaz Çelik, UNE 21 186, vb.
Bilgi ve tecrübelerimizle sizlere hizmet vermek ürünlerimizi en uygun fiyatlarla ve en hızlı bir şekilde siz müterilerimize sunmak asli görevimizdir.
İthal Ettiğimiz Ürünler
PSR Pararrayos Ec-Sat Aktif Paratoner
efi Electronik Tranziyen Koruma
KLK Termo Kaynak
Yukarıdaki ürünlerin TÜRKİYE ve TÜRK CUMHURİYET leri distrübütörlüğünü yapmaktayız.
Başlıca Ürünlerimiz
Bakır
Faraday Kafesi
Termo Kaynak
Franklin çubuğu
Tranziyen Koruma (Surge Protection Systems)
Branşman Kroşeler
Kimyasal Mineral Topraklama
Bakır
Test Cihazı (Digital Meger)
Flexbile
Galvaniz Şerit – Levha ve Elektrot